![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
За добу на Одещині сталось 2 ДТП з потерпілими: обидва в обласному центрі
11:35 / 11.01.2023
ОДЕСА, 11 СІЧНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Патрульні поліцейські Одеської області вивчають обставини двох дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали люди. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Патрульна поліція Одеської області». У повідомленні правоохоронців сказано: 322-й день війни ✔️ ще один день до Перемоги 🇺🇦 ⚠️ Ніч без сигналів повітряної тривоги та обстрілів. Але: на всій території України залишається небезпека ворожих авіаційних та ракетних ударів. При сигналах повітряної тривоги йдіть в укриття. Тримаємо стрій! До вашої уваги короткий звіт роботи патрульних поліцейських за добу: ✅ відпрацювали 609 викликів, які надійшли на гарячу лінію 102; ✅ виявили та перевірили 33 підозрілих особи; ✅ до відділку поліції доставили 8 порушників комендантської години; ✅ виявили 3 факти незаконного обігу наркотичних речовин; ✅ виявили та оформили 18 водіїв, які перебували у стані сп’яніння; ✅ сталось 2 ДТП з потерпілими. Учора ввечері, на вулиці Балківській, водій авто Honda здійснив наїзд на пішохода. Жінку доставили до лікарні. І ще одне ДТП за участі пішохода сталось ввечері на вулиці Люстдорфська дорога. Водій Volkswagen здійснив наїзд на пішохода та зник з місця події. Жінку шпиталізували. Свідки ДТП надали детальний опис автіки, яку згодом, зупинили патрульні на вулиці Миколаївська дорога. У всіх випадках на місцях працювали патрульні та слідчі. Щороку 11 січня в світі відзначається приємне свято – Міжнародний день «Дякую». Часто в поспіху ми забуваємо сказати це слово, а воно є надзвичайно потрібним. Тож дякуйте, не тільки сьогодні, а візьміть це за звичку. Гарного дня! Патрульні працюють 24/7 заради вашої безпеки. Бережіть себе! Все буде Україна🇺🇦 |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
11:13 28.12.2025
11:10 28.12.2025
11:00 28.12.2025
10:53 28.12.2025
10:45 28.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.322 |