ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: на Одещині за добу сталось 8 пожеж
09:39 / 19.04.2023

ОДЕСА, 19 КВІТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ОДЕЩИНИ, СТАНОМ НА РАНОК 19 КВІТНЯ 2023 РОКУ↘️

⚫️ За минулу добу в Одеському регіоні виникло — 18 подій.

▪️Всього пожеж — 8 ( по місту Одеса — 7, по області — 1).

⚫️ Інші події:

▪️ Виїзди допомога населенню:

➖(місто Ізмаїл, вулиця Нахімова) надано допомогу по відкачуванню за допомогою двох мотопомп 250 м3 води з підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, внаслідок пориву трубопроводу.

➖ (місто Подільськ, вулиця Віталія Козака) надано допомогу по підніманню з підлоги на ліжко громадянина, 1949 року народження , який впав та не міг самостійно підвестись.

➖ (місто Ізмаїл, вулиця Миру) надано допомогу по підніманню з підлоги на ліжко громадянина, 1937 року народження, який впав та не міг самостійно підвестись.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
14:34 06.06.2026
12:28 06.06.2026
11:51 06.06.2026
11:45 06.06.2026
11:43 06.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014