![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: на Одещині врятовано дитину, яка могла розбитись
17:21 / 05.05.2023
ОДЕСА, 05 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій врятували дівчинку з висоти 2-го поверху. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: Сьогодні, близько 12 години дня, до Служби Порятунку надійшло повідомлення від небайдужої громадянки про те, що в Одеській області, у місті Кілія — 9-ти річна дівчинка знаходячись вдома сама, вилізла з вікна квартири на 2-му поверсі і стоячи на скрутці інтернет кабелів ледве тримається руками за підвіконня. Рятувальники за лічені хвилини прибули на місце та за допомогою висувної драбини, піднялися до наляканої бешкетниці та повільно і дуже обережно спустили на землю, і майже одразу передали зтурбованій мамі, яка одразу прибігла з роботи (місцевий супермаркет), як тільки побачила пожежну машину у напрямку свого будинку. Як дівчинка опинилася на тому боці віконної рами та втрималась на кабелях — досі невідомо. Заспокоїлась, подякувала, вже посміхається. А вам, дорослі, вкотре нагадаємо цим випадком про те, як важливо навчати правилам безпеки своїм дітей, І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЗАЛИШАТИ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ ВДОМА САМИХ, не важливо якого вони віку! Бережіть найцінніше! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.072 |