![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Патрульна поліція: за минулу добу в Одесі сталось 2 ДТП з потерпілими
13:56 / 02.06.2023
ОДЕСА, 02 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Патрульні поліцейські Одеської області опублікували короткий звіт про свою роботу за минулу добу. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Патрульна поліція Одеської області». У повідомленні правоохоронців сказано: Одещина: ніч тривожна, але — без обстрілів. Вдалого та тихого завершення робочого тижня! Тримаємо стрій! До вашої уваги короткий звіт роботи патрульних поліцейських за добу: ✅ відпрацювали 678 викликів, які надійшли на гарячу лінію 102; ✅ виявили та перевірили 28 підозрілих осіб; ✅ до відділку поліції доставили 13 порушників комендантської години; ✅ виявили та оформили 17 водіїв у стані сп’яніння; ✅ сталось 2 ДТП з потерпілими. Учора вдень, на проспекті Адміральському, водій авто Audi здійснив наїз на пішохода. Жінку шпиталізували. Також вчора ввечері, на Фонтанській дорозі водій авто Mazda здійснив наїзд на пішохода. Жінку доставили до лікарні. На місцях ДТП працювали слідчі. Патрульні працюють 24/7 заради вашої безпеки. Бережіть себе! Все буде Україна🇺🇦 |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:34 19.02.2026
17:05 19.02.2026
16:58 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.079 |