![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 15 пожеж
09:36 / 06.06.2023
ОДЕСА, 06 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА РАНОК 06 ЧЕРВНЯ⤵️ ⚫ За добу надзвичайних ситуацій: не виникло. ⚫ Подій — 19. ⚫ Пожеж — 15: по місту Одеса — 4, по області — 11. ⚫ З них 6 виїздів на загоряння сухої рослинності на загальній площі 2,155 Га. ⚫ Резонансна пожежа: - місто Одеса, Приморський район, пляж Дельфін — 3, непрацюючий ресторанно — пляжний комплекс. Близько 17 години , в ресторані на березі моря спрацювала автоматична пожежна сигналізація. Коли рятувальники вже слідували на місце пожежі, до Служби порятунку надійшов виклик від працівника закладу, який підтвердив, що в складському приміщенні, де зберігались меблі, виникла пожежа. Вогнеборці прибули на місце і одразу приступили до ліквідації пожежі. Через значне задимлення рятувальники працювали в апаратах для захисту органів дихання та зору в складі ланки газодимозахисної служби. Постраждалих немає. Причина пожежі наразі встановлюється . Всього до ліквідації було залучено 8 одиниць техніки за 38 рятувальників ⚫ Інші події: ⚫ 1 виїзд допомога «103»: - Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Лазурна, о 09:21, по транспортуванню хворої громадянкинки 1937 року народження до карети швидкої медичної допомоги. ⚫ 2 виїзди допомога населенню: - місто Одеса, Київський район, проспект Академіка Глушка, об 11:34, по наданню допомоги громадянину 1950 року народження, який впав та не міг самостійно підвестись. - місто Одеса, Київський район, вулиця Люстдорфська дорога, о 16:03, по наданню допомоги громадянці 1944 року народження, яка впала та не могла самостійно підвестись. ⚫ 1 виїзд допомога «104»: - місто Одеса, Приморський район, вулиця Середньофонтанська, о 13:00, по відчиненню дверей квартири та надання доступу працівникам газової служби для перекривання вентиля на газовій трубі. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.380 |