ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Вогнеборці Одещини врятували від знищення 20 гектарів українського хліба
09:23 / 26.07.2023

ОДЕСА, 26 ЛИПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — 8 рятувальників на 2 одиницях спецтехніки залучались до ліквідації пожежі в екосистемі Подільського району.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

▪️Вчора о 16:51 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу за межами села Гавиноси Подільського району.

▪️По прибуттю на місце виклику рятувальників було встановлено, що горить суха трава на площі 0,7 гектари та пшениця на корені на площі 2 гектари.

▪️Вогнеборці локалізували пожежу о 18:00 та ліквідували о 19:05.

▪️Завдяки професійним діям рятувальників вдалось зберегти від повного знищення поле з пшеницею на площі 20 гектарів.

▪️Загиблих та постраждалих немає. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 8 рятувальників.

▪️Пам’ятайте, дотримання правил пожежної безпеки та особиста відповідальність захистить врожай від пожеж!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:05 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026
15:03 19.02.2026
14:57 19.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.110