![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 47 пожеж
09:24 / 08.09.2023
ОДЕСА, 08 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА РАНОК 8 ВЕРЕСНЯ 🔵 Подій — 49. 🔵 Пожеж — 47: по місту Одеса — 11, по області — 36. 🔹З них 28 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 12,135 Га. 🔵 Інші події: 🔷 Виїзд допомога населенню: 🔹Суворовський раойн Одеси, Миколаївська дорога, о 14:14 по вивільненю голови хлопчика 2016 року народження, який застряг між віконними гратами. Рятувальники прибули на місце і за допомогою гідравлічних ножиць розрізали віконну решітку на першому поверсі та вивільнили голову хлопчика з металевої пастки. Не постраждав, але дуже злякався. 🔷1 подія на воді: 🔹Одеський район, Авангардівська територіальна громада, село Нова Долина, о 00:23 до Служби порятунку від чергового поліції надійшло повідомлення, що 7 вересня пішов купатись та зник громадянин 1964 року народження. Наразі водолази ДСНС проводять пошуки зниклого |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:44 17.06.2026
17:35 17.06.2026
16:47 17.06.2026
16:08 17.06.2026
15:50 17.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |