ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ДСНС: за добу на Одещині сталось 9 пожеж, одна з яких охопила 250 м² житлового будинку
11:11 / 10.12.2023

ОДЕСА, 10 ГРУДНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ⤵️

🔵 Подій — 16.

🔵 Пожеж — 9: по місту Одеса — 4, по області — 5.

🔵 Резонанса пожежа:

Одеський район, село Великий Дальник, вулиця Безверхова. Загорання житлового будинку на площі 250м².

Сьогодні, о 03:45, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в Одеському районі. По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить дах одноповерхового житлового будинку. О 04:24 пожежа локалізована та о 05:35 ліквідована на площі 250 м². Причина пожежі та збиток встановлюються. Загиблих та постраждалих немає. Від ДСНС залучались 4 одиниці техніки та 18 вогнеборців.

🔵 Інші події:

🔹Виїзди допомога населенню:

- Подільський район, за межами села Мордарівка, о 10:30, по вилученню з ділянки бездоріжжя легкового автомобіля.

- Березівський район, Стрюківська територіальна громада, село Нова Григорівка, о 17:12, по вилученню зі снігового замету на проїжджу частину вантажного автомобіля.

- Подільський район, за межами села Перейма, о 21:25, по вилученню зі снігового замету легкового автомобіля.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:33 29.12.2025
10:28 29.12.2025
10:15 29.12.2025
09:52 29.12.2025
09:49 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.368