![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Трагічна ДТП на Одещині
16:42 / 03.04.2024
ОДЕСА, 03 КВІТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, що сталась в Одеському районі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області. В повідомленні правоохоронців сказано: Автопригода сталася сьогодні, 3 квітня, приблизно о 9-й годині на автодорозі сполученням Нові Біляри – Одеса біля села Сухий Лиман. Попередньо поліцейські встановили, що водій автомобіля «ЗАЗ», виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не пропустив автомобіль «TOYOTA», який мав перевагу в русі, унаслідок чого сталося зіткнення транспортних засобів. На жаль, керманич «ЗАЗ» загинув. Водій «TOYOTA» не постраждав, його перевірили на стан сп’яніння – він був тверезим. На місці події працювали слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод слідчого управління ГУНП в Одеській області та слідчо-оперативна група й група реагування патрульної поліції територіального підрозділу поліції. Відомості поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого). В рамках провадження поліцейські помістили транспортні засоби на арештмайданчик і призначили низку експертиз. Слідство триває. Встановлюються повні обставини дорожньо-транспортної пригоди. Поліцейські вкотре закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, аби не наражати на небезпеку себе та оточення. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:36 17.07.2026
16:49 17.07.2026
16:40 17.07.2026
16:22 17.07.2026
15:43 17.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |