ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 17 пожеж
09:21 / 09.04.2024

ОДЕСА, 09 КВІТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️

⏺️ Подій — 27.

⏺️ Пожеж — 17: по місту Одеса — 8, по області — 9.

З них 5 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 1 Га.

⏺️ Інші події:

1 виїзд на вилучення та знищення вибухонебезпечного предмету часів Другої світової війни :

➖ (Одеський район, село Грибівка, на березі річки Барабой) вилучено та знищено 1 артснаряд калібру 76 мм.

⏺️ Виїзд на демеркуризацію ртуті:

➖ (місто Одеса, Михайлівська площа) о 09:51 вилучено ємність з ртуттю вагою 3 кг, яку невідомі особи залишили на вулиці.

⏺️ Виїзди на допомогу «102»:

➖ (місто Білгород — Дністровський, вулиця Молодіжна) о 10:13 надано допомогу по відчиненню дверей квартири, де знаходився чоловік,1952 року народження.

➖ (Ізмаїльський район, за межами міста Рені, на 296 км автодороги “Одеса — Рені”) о 18:53 надано допомогу по змиттю пально — мастильних матеріалів з проїжджої частини після дорожньо — транспортної пригоди.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018