![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 26 пожеж
11:51 / 25.05.2024
ОДЕСА, 25 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️ 🔴 Подій — 32. 🔴 Пожеж — 26 (по місту Одеса — 6, по області — 20). З них 13 виїздів на загорання сухої рослинності, на загальній площі ~ 5,58 Га. 🔴 Резонансна пожежа. • Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Абрикосове, вулиця Софіївська. Вчора, о 16:09, надійшло повідомлення про загорання сміття на відкритій території. На місці рятувальниками встановлено загорання сміття на території санкціонованого сміттєзвалища виробничого кооперативу “Екологія”. О 17:23 пожежу локалізовано, та о 22:50 — ліквідовано, на загальній площі ~ 500 м.кв. Загиблих та постраждалих — немає. Причина пожежі та збиток — встановлюються. Від ДСНС залучались 1 одиниця техніки та 4 вогнеборця, від місцевої пожежної команди — 1 одиниця техніки та 2 чоловіки особового складу. 🔴 Інші події. 🔴 Допомога медикам — 1 виізд. • Одеська область, Подільський район, село Жеребково, вулиця Шевченка. Вчора, о 06:42, по транспортуванню господарки (громадянки 1943 року народження), до карети швидкої медичної допомоги. 🔴 Допомога правоохоронцям — 1 виїзд. • Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Вилківська. Вчора, о 10:29, по відчиненню дверей квартири, де громадянин (1941 року народження), забув вимкнути газову плиту. 🔴 Допомога населенню — 1 виізд. • Одеська область, місто Ізмаїл, вулиця Свято — Нікольська. Сьогодні, о 03:01, по відчиненню дверей квартири, де знаходилась господарка (громадянка 1949 року народження), яка впала на підлогу та не змогла самостійно підвестись. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.214 |