ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 24 пожежі
12:35 / 26.05.2024

ОДЕСА, 26 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

🔵 Подій — 29.

🔵 Пожеж — 24: по місту Одеса — 4, по області — 20.

З них 16 виїздів на загорання сухої рослинності, на загальній площі 6,49 Га.

🔵Резонансна пожежа:

Білгород-Дністровський район, Шабівська територіальна громада, село Салгани, вулиця Шабська.

Вчора, о 15:19, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу. По прибуттю рятувальниками встановлено загорання сміття на території санкціонованого сміттєзвалища виробничого кооперативу «Екологія». О 18:25 пожежу локалізовано, та о 19:55 — ліквідовано, на загальній площі 1000 м². Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 9 вогнеборців, від місцевої пожежної команди «Шабо» — 1 одиниця техніки та 2 чоловіка особового складу.

🔵 Інші події:

Виїзди допомога правоохоронцям:

- (місто Одеса, Пересипський район, вулиця Марсельська) вчора, о 15:13, по відчиненню дверей квартири в якій господарка, 1946 року народження, потребувала медичної допомоги;

- (місто Одеса, Приморський район, вулиця Сегедська) сьогодні, о 00:45, по відчиненню дверей квартири в якій господарка, 1928 року народження, потребувала медичної допомоги.

Виїзд допомога населенню:

- (місто Одеса, Приморський район, вулиця Лейтенанта Шмідта) вчора, о 12:14, по зняттю кота з даху житлового будинка.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Галерея #ARTODESSA Літнього театру Міського саду запрошує на виставку фоторобіт Георгія Гергаї «ЕНСО»
Георгій Вікторович Гергая — одеський фотограф, Почесний член НСФХУ. Виставка присвячена 85-річчю автора. В експозиції представлені автопортрети з проекту “ЕНСО”. Проект створено при підтримці Одеської обласної організації НСФХУ.

Останні новини:
17:16 15.05.2026
16:25 15.05.2026
16:20 15.05.2026
15:18 15.05.2026
14:53 15.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019