![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 5 пожеж
11:28 / 15.06.2024
ОДЕСА, 15 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ⤵️ 🔼Подій — 15. 🔼Пожеж — 5: по місту Одеса — 2, по області — 3. 🔼Інші події: 10. 🔽Виїзди допомога “103”: - місто Одеса, Пересипський район, вулиця Кримська. Вчора, о 17:05, по транспортуванню хворої громадянки (1957 року народження), до карети швидкої медичної допомоги; - місто Одеса, Київський район, вулиця Євгена Чикаленка. Сьогодні, о 05:40, по транспортуванню хворого громадянина (1946 року народження), до карети швидкої медичної допомоги. 🔽Виїзди допомога населенню: - Ізмаїльський район, місто Вилкове, вулиця Захисників України. Вчора, о 15:45, по відкачуванню дощової води з придомової території. Відкачено 30 м3 води; - Болградський район, Арцизька територіальна громада, село Прямобалка, вулиця Покровська. Вчора, о 16:18, по відкачуванню дощової води з території укриття. Відкачено 72 м3 води; - Ізмаїльський район, село Ліски, вулиця Перемоги. Вчора, о 16:15, по відкачуванню дощової води з 2-х придомових територій. Відкачено 330 м3 води; - місто Болград, провулок Соборний. Вчора, о 17:17, по відкачуванню дощової води з території будівлі. Відкачено 50 м3 води; - місто Ізмаїл, вулиця Придунайська. Вчора, о 17:34, по вилученню черепахи з важкодоступного місця. - Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Михайла Білинського. Вчора, о 19:51, по відкачуванню дощової води з придомової території. Відкачено 20 м3 води; - місто Ізмаїл, вулиця Короленка. Вчора, о 21:10, по відкачуванню дощової води з придомової території. Відкачено 110 м3 води. 🔽Виїзд на дорожньо-транспортну пригоду: - Подільський район, місто Ананьїв, вулиця Незалежності. Сьогодні, о 00:11, водій легкового автомобіля, громадянин (1999 року народження), не впорався з керуванням, з'їхав на узбіччя та здійснив зіткнення з електроопорою. Внаслідок ДТП на місці загинуло 2 особи: громадянин (2002 року народження) та громадянка (2005 року народження), постраждав водій легковика, якого працівники ДСНС за допомогою гідравлічного інструменту деблокували з понівеченого автомобіля. Постраждалого в стані середньої тяжкості госпіталізовано до медичного закладу. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.944 |