![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 24 пожежі
09:26 / 30.08.2024
ОДЕСА, 30 СЕРПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ 🔵 Подій — 27. 🔵 Пожеж — 24: по місту Одеса — 6, по області — 18. 🔵Резонансна пожежа: 🔹 Вчора вдень в селі Прямобалка, Болградського району, горіла будівля церкви. Рятувальники ліквідували пожежу на загальній площі 250 м². На щастя загиблих та постраждалих немає. Ймовірна причина пожежі — влучання блискавки. Від ДСНС залучалось 3 одиниці техніки та 10 вогнеборців, від місцевої пожежної команди Кам'янське 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу та від місцевої пожежної команди 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу. 🔹Пожежа на контролі: Місто Одеса, поля фільтрації. Спостерігається незначне тління. Роботи з проливки тривають. Від ДСНС залучено 2 одиниці техніки та 8 вогнеборців. 🔵Інші події: 🔹Виїзд допомога “103”: - (Подільський район, Балтська територіальна громада, вулиця Любомирська) вчора ввечері залучення рятувальників для змивання пально-мастильних матеріалів з проїжджої частини після дорожньо-транспортної пригоди. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:36 17.07.2026
16:49 17.07.2026
16:40 17.07.2026
16:22 17.07.2026
15:43 17.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |