![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Пʼяна» ДТП на Одещині: постраждало 2 людей
12:02 / 29.09.2024
ОДЕСА, 29 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди в Білгород-Дністровському районі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області. В повідомленні правоохоронців сказано: Автопригода сталася вчора, 28 вересня, близько 17-ї години поблизу села Вільне Сергіївської ОТГ. Поліцейські попередньо встановили, що 24-річний місцевий житель, рухаючись на автомобілі «BMW» автодорогою сполученням Шабо – Сергіївка – Татарбунари, не впорався з керуванням та допустив виїзд з дороги й перекидання легковика. З місця дорожньо-транспортної пригоди медики госпіталізували з переломом ноги 24-річного пасажира керманича, а останнього – з забоєм хребта. Перевірка водія на стан сп’яніння показала, що він п’яний. «До Єдиного реєстру досудових розслідувань ми внесли відомості за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Нею кваліфікується порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесні ушкодження. В рамках провадження слідчі помістили транспортний засіб на арештмайданчик та призначили низку судових експертиз», — прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський. Поліцейські вкотре закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху і за жодних обставин не сідати за кермо у стані сп’яніння. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
17:05 07.04.2026
16:47 07.04.2026
16:06 07.04.2026
15:07 07.04.2026
14:18 07.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.926 |