ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ДСНС: за добу на Одещині сталось 10 пожеж
10:57 / 23.11.2024
Надзвичайні ситуації

ОДЕСА, 23 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 14.

⚫️Пожеж — 10: по місту Одеса — 4, по області — 6.

Резонансна пожежа:

Вночі в Хаджибейському районі, по вулиці Боровського, виникло загоряння складської будівлі.

Через значні пориви вітру вогонь швидко розповсюдився на велику площу. Рятувальникам знадобилось близько 2-х годин, щоб ліквідувати пожежу на площі 1600 м кв.

На щастя, постраждалих немає.

Від ДСНС залучались 20 одиниць техніки та 74 вогнеборці, від Асоціації добровільних пожежних України — 2 одиниці техніки та 4 чоловіка особового складу, від Комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Одеської міської ради — 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу, від Національної гвардії України — 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

Наразі на місці пожежі працює дослідно-випробувальна лабораторія ДСНС Одещини, для встановлення причини виникнення пожежі.

⚫️Виїзд для допомоги “103”:

- (Одеський район, село Ониськове, вул. Заводська) Рятувальники транспортували хвору громадянку (1953 року народження) з надмірною вагою, до карети швидкої допомоги.

⚫️Виїзд для допомоги населенню:

- (місто Одеса, Київський район, вулиця Лігінська) Рятувальники змили паливо-мастильні матеріали з технічного приміщення, де знаходився генератор.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Ветеранів з Одещини запрошують на «танцювальну терапію»
В Одеській області ветеранів та їхні родини запрошують приєднуватися до проекту «Реабілітація танцем».

Останні новини:
14:46 05.04.2025
11:24 05.04.2025
11:10 05.04.2025
11:04 05.04.2025
11:01 05.04.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.184