ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 8 пожеж
11:52 / 30.11.2024
Надзвичайні ситуації

ОДЕСА, 30 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

🔵 Подій — 13.

🔵 Пожеж — 8: по місту Одеса — 2, по області — 6.

🔵Резонансна пожежа:

Вчора зранку в Приморському районі Одеси горів нічний клуб.

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу, яка виникла в закладі біля моря.

Через значний вітер була загроза розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі, яку вогнеборцям вдалось запобігти.

На місці працює дослідно-випробувальна лабораторія для встановлення причини займання.

Майже 3 години знадобилось надзвичайникам для повної ліквідації.

На гасіння пожежі залучались 51 рятувальник та 10 одиниць техніки

🔵 Інші події:

🔹Забезпечення роботи пункту обігріву: (Одеський район, Усатівська територіальна громада, село Нерубайське) за добу надано допомогу 30 особам.

🔹Виїзди допомога населенню:

- (місто Березівка вулиця Слави) вчора вдень рятувальники підняли громадянку, 1942 року народження, з підлоги на ліжко.

- (Одеський район, Красносільська територіальна громада, залізнична станція «Східна») вчора ввечері рятувальники зняли дитину, 2011 року народження, яка вилізла на стовп електроопори.

🔹Виїзд допомога “103”: (Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Парусна) вчора вдень рятувальники траспортували громадянина, 1967 року народження, з надмірною вагою до карети швидкої медичної допомоги.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
10:51 15.02.2026
09:43 15.02.2026
09:38 15.02.2026
09:35 15.02.2026
09:33 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.785