![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 12 пожеж
12:15 / 19.01.2025
ОДЕСА, 19 СІЧНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ↘️ ⚫️Подій — 17. ◾️Пожеж 12: по місту Одеса — 3, по області — 9. З них 4 виїзди на загорання сухої рослинності. ⚫️Інші події: ◾️Виїзд на дорожньо-транспортну пригоду: ➖(Одеський район, за межами села Усатове) вчора зранку рятувальники, за допомогою гідравлічного інструменту, дістали постраждалу водійку, 1973 року народження, з легкового автомобіля «Peugeot Expert» та передали працівникам швидкої медичної допомоги. ◾️Виїзд допомога “103”: ➖ (місто Чорноморськ, вулиця Данченка) вчора ввечері рятувальники транспортували хвору жінку, 1956 року народження, з квартири до карети швидкої медичної допомоги. ➖(Одеський район, село Сичавка, вулиця Прикордонна) вчора вдень рятувальники транспортували хвору жінку, 1950 року народження, з будинку до карети швидкої медичної допомоги. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
12:28 06.06.2026
11:51 06.06.2026
11:45 06.06.2026
11:43 06.06.2026
11:40 06.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |