![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
ДСНС: на Одещині горіла база відпочинку
![]() 15:20 / 10.02.2025
ОДЕСА, 10 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій ліквідували пожежу на території недіючої бази відпочинку, розташованої в Одеському районі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: 10 лютого зранку в селі Сичавка, Одеського району, горіли 4 будиночки на території недіючої бази відпочинку. Оперативно ліквідувавши пожежу на площі майже 500 м кв, вогнеборці запобігли розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі. На щастя, загиблих та постраждалих немає. Від ДСНС залучалось 4 одиниці пожежної техніки та 17 рятувальників , від місцевої пожежної команди «Візирка» — 1 одиниця пожежної техніки та 3 чоловіка особового складу. Для встановлення причини пожежі на місці події працюють фахівці дослідно — випробувальної лабораторії ДСНС Одещини. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() В Одеській області ветеранів та їхні родини запрошують приєднуватися до проекту «Реабілітація танцем».
![]() Останні новини:
17:10 02.04.2025
![]() 16:02 02.04.2025
![]() 15:46 02.04.2025
![]() 15:43 02.04.2025
![]() 15:37 02.04.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.342 |