ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 18 пожеж
14:51 / 15.02.2025
ДСНС: за добу на Одещині сталось 18 пожеж

ОДЕСА, 15 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 21.

⚫️Пожеж — 18: по місту Одеса — 1, по області — 17.

З них 8 виїздів на загоряння сухої рослинності на загальній площі 8 Га.

▪️Резонансні пожежі:

➖Вчора вранці, в Одеському районі, в селі Доброслав, по вулиці Мічуріна горіло майно в квартирі. Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу, запобігши розповсюдженню вогню на сусідні кімнати. Під час гасіння була врятована господарка квартири, 1966 року народження. Ймовірна причина пожежі — необережність під час паління. Загиблих та постраждалих немає. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 9 вогнеборців.

➖Вчора, в Одеському районі, селі Лиманка, по вулиці Молодіжній горіло майно в підвалі складського приміщення.

Деталі⤵️

https://surl.li/dkluvd

▪️Допомога населенню:

➖Сьогодні вранці, в Подільському районі, за межами села Куяльник, рятувальники вилучили легковий автомобіль з кювету на проїжджу частину дороги.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
17:41 27.08.2026
16:52 27.08.2026
16:37 27.08.2026
16:31 27.08.2026
16:24 27.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015