![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 38 пожеж, є постраждалий
09:22 / 26.02.2025
ОДЕСА, 26 СІЧНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️ 🔹Подій — 43. 🔹Пожеж — 38: по місту Одеса — 6, по області — 32. 🔹З них 25 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 9,3 Га. 🔹Резонансні пожежі: - Вчора вдень в місті Одеса, в Приморському районі, по вулиці Генуезька, виникло загорання в трансформаторній підстанції. Деталі за посиланням: - Вчора вдень в Одеському районі, в селі Кам'янка, по вулиці Кишинівська, горів приватний житловий будинок. Пожежу було оперативно ліквідовано на площі 2 м.кв. Під час гасіння пожежі врятовано постраждалого господаря, громадянина 1948 року народження, якого з опіками нижніх кінцівок в стані середньої тяжкості госпіталізовано до лікарні. Причина пожежі — необережність під час куріння. Збиток встановлюється. Від ДСНС залучались 1 одиниця техніки та 4 вогнеборця, а від місцевої пожежної команди “Вигода” — 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу. 🔹Виїзди для допомоги населенню: - місто Ізмаїл, вулиця Поперечна, вчора зранку рятувальники допомогли підняти з підлоги на ліжко громадянку, 1946 року народження, яка не могла самостійно підвестись. - місто Одеса, Київський район, вулиця Академіка Корольова, сьогодні вночі рятувальники допомогли підняти з підлоги на ліжко громадянку, 1973 року народження, яка не могла самостійно підвестись. 🔹Виїзди для допомоги “102”: - місто Одеса, провулок Гвоздичний, вчора вдень рятувальники відчинили двері квартири, де було виявлено тіло господаря. - Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Дунайська, вчора ввечері рятувальники відчинили двері квартири, де було виявлено тіло господаря, громадянина 1958 року народження. 🔹Випадок вилучення та знищення вибухонебезпечного предмету часів Другої Світової війни: - Одеський район, за межами села Нова Долина, 1 граната Ф-1. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.211 |