![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 25 пожеж, є постраждалі
09:40 / 14.04.2025
ОДЕСА, 14 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️ ⚪️ Подій — 26. ⚪️ Пожеж — 25. По місту — 9, по області — 16 (з них 9 виїздів на загорання сухої рослинності, на загальній площі ~ 5,5 Га). ⚪️ Резонансні пожежі. • Вчора зранку в Болградському районі, у селі Павлівка, по вулиці Пархоменка — виникло загорання приватного житлового будинку. Пожежу оперативно ліквідовано. Внаслідок пожежі постраждала господарка (громадянка 1975 року народження), яку госпіталізовано до медзакладу. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 7 вогнеборців. • Вчора зранку в Приморському районі Одеси, по вулиці Спиридонівська — горіла міжкімнатна перегородка однієї з квартир на 4 поверсі, 4-поверхового житлового будинку. Підрозділи працювали за підвищеним номером виклику. Пожежу оперативно ліквідовано. На щастя, ніхто не постраждав і не загинув. Причина пожежі та збиток — встановлюються. Від ДСНС залучались 8 одиниць техніки та 36 вогнеборців. • Вчора вдень в Хаджибейському районі Одеси, по провулку Анатра — на пожежі врятовано двох людей. Виникло загорання 3-х квартир та 4-х балконів, 5-поверхового житлового будинку. Підрозділи працювали за підвищеним номером виклику. Ланками газодимозахисної служби врятовано жінку та чоловіка (1984 року народження), якого госпіталізовано до медичного закладу. Пожежу ліквідовано на загальній площі ~ 100 кв.м. Ймовірна причина пожежі — «аварій режим роботи акумуляторної батареї електросамоката». Від ДСНС залучалось 9 одиниць техніки та 40 вогнеборців. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:29 28.03.2026
12:02 28.03.2026
10:58 28.03.2026
10:51 28.03.2026
10:22 28.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.026 |