![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 18 пожеж
09:17 / 21.04.2025
ОДЕСА, 21 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ↘️ ⚫️Подій — 23. ◾️Пожеж — 18: по місту Одеса — 4, по області — 14. З них 3 виїзди на загорання сухої рослинності на загальній площі 3,69 Га. Резонансні пожежі: ◾️Вчора вдень в місті Одеса, по вулиці Чорноморського Козацтва, виникло загорання майна в складському приміщенні. Пожежа була оперативно ліквідована. Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 9 вогнеборців. ◾️Сьогодні вночі в місті Одеса, по вулиці Інглезі, виникло загорання господарчої одноповерхової будівлі. Пожежу було оперативно ліквідовано на площі 50 м2. Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 4 одиниці техніки та 17 вогнеборців. ⚫️Інші події: ◾️Виїзди для допомоги населенню: ➖(місто Ізмаїл, вулиця Європейська) вчора ввечері рятувальники надали допомогу по відчиненню дверей квартири, де господарка, 1932 року народження, потребувала медичної допомоги. ➖(місто Південне, вулиця Тараса Шевченка) сьогодні вночі рятувальники підняли з підлоги на ліжко громадянина, 1964 року народження, який впав та не зміг самостійно підвестись. ➖ (місто Одеса, вулиця Семена Палія) вчора вночі рятувальники підняли з підлоги на ліжко громадянку, 1965 року народження, яка впала та не змогла самостійно підвестись. ➖ (місто Одеса, вулиця Семена Палія) сьогодні вночі рятувальники надали допомогу по відчиненню дверей квартири, господар якої, громадянин 1986 року народження, не зміг її самостійно відчинити. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
16:53 11.01.2026
16:49 11.01.2026
16:46 11.01.2026
12:05 11.01.2026
12:01 11.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.193 |