![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 21 пожежа
11:18 / 27.04.2025
ОДЕСА, 27 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️ Подій — 24. Пожеж — 21: по місту Одеса — 10, по області — 11. 🔹Резонансні пожежі: - Вчора вдень в місті Одеса, у Київському районі, по вулиці Левітана, виникло загорання будівлі на території станції технічного обслуговування. Підрозділи працювали за підвищеним номером виклику. Вогнем пошкоджено автомобіль та будівлю СТО, також горіло сміття. Пожежу ліквідовано на площі ~ 150 кв.м. На щастя, загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі — встановлюється. Від ДСНС залучались 6 одиниць техніки та 32 вогнеборця. - Вчора вдень в місті Одеса, у Пересипському районі, по вулиці Балківська, виникло загорання автомобіля в приміщенні станції технічного обслуговування. Пожежа ліквідована на площі 20 м.кв. На щастя, загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток — встановлюються. Від ДСНС залучались 6 одиниць техніки та 28 вогнеборців. 🔹Виїзд на дорожньо-транспортну пригоду: - Подільський район, за межами села Кочурівка, вчора вдень рятувальники вилучили легковий автомобіль з кювету після ДТП, внаслідок якого постраждало 2 особи, яких в стані середньої важкості госпіталізовано до лікарні. 🔹Виїзд для допомоги населенню: - місто Одеса, Київський район, вулиця Академіка Корольова, вчора вдень рятувальники зняли кота з даху магазину. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:05 15.01.2026
16:56 15.01.2026
16:49 15.01.2026
16:44 15.01.2026
16:41 15.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.881 |