![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Трагічна ДТП на Одещині
11:42 / 22.05.2025
ОДЕСА, 22 ТРАВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась в Подільському районі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області. В повідомленні правоохоронців сказано: Тіло чоловіка та легковик «Ford» з пошкодженнями, характерними для дорожньо-транспортної пригоди, були виявлені сьогодні вранці в одному з сіл Балтської громади. Водія автівки поліцейські розшукали. Його буде перевірено на стан сп’яніння. Слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції працює на місці події. Особа загиблого та повні обставини події встановлюється. Наразі вирішується питання щодо правової кваліфікації та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.075 |