![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 75 пожеж
14:26 / 03.08.2025
ОДЕСА, 03 СЕРПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️ ⚪️ Подій — 84. ⚪️ Пожеж — 75. По місту — 6, по області — 69 (з них 60 виїздів на загорання сухої рослинності, на загальній площі ~ 31 Га). ⚪️ Резонансна пожежа. Вчора ввечері в Одеському районі, за межами села Зоряне — виникло загорання комбайну. Пожежу оперативно ліквідовано. Загиблих та постраждалих — немає. Ймовірна причина пожежі — «коротке замкнення електромережі». Врятовано комбайн на суму 3 мільйони гривень. Від ДСНС залучались 1 одиниця техніки та 4 вогнеборця, від Місцевої пожежної команди — 1 одиниця техніки та 3 чоловіки особового складу. ⚪️ Інші події. ⚪️ Пошукові роботи на воді. Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Пляжна, пошуки хлопця (2009 року народження), який зник під час купання в морі 28 липня. Всього обстежено 111 200 м кв. морського дна (з них 47 000 м кв. за допомогою дрона) та 78 кілометрів узбережжя. Пошуки тривають. ⚪️ Залучення на дорожньо-транспортну пригоду. Вчора вдень в Одеському районі, на трасі Одеса — Миколаїв — сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобілю “Nissan Almera” та легкового автомобілю “Nissan Qashqai”. Рятувальники деблоковали постраждалу громадянку, яку у стані середньої тяжкості госпіталізовано до медзакладу. ⚪️ Залучення на допомогу населенню. Вчора вдень в Хаджибейському районі Одеси, по вулиці Михайла Болтенка — рятувальники зняли з піддашку під'їзду та транспортували до карети швидкої громадянина (1958 року народження), який випав з вікна 2-го поверху. Вчора ввечері у місті Роздільна, по вулиці Молодіжна — рятувальники підняли з підлоги та транспортували до карети швидкої хвору громадянку (1953 року народження). |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
15:43 17.07.2026
15:21 17.07.2026
15:11 17.07.2026
15:07 17.07.2026
14:44 17.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |