![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 5 пожеж, є постраждалий
11:46 / 29.11.2025
ОДЕСА, 29 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ⤵️ 🔹Подій — 17. 🔹Пожеж — 5: по місту Одеса — 2, по області — 3. 🔹Резонансні пожежі: - Вчора вдень в Березівському районі, в селищі Ширяєве, по вулиці Космонавтів виникло загорання майна в гаражі. Пожежу ліквідовано на площі 30 м кв. Внаслідок пожежі постраждав господар, громадянин 2002 року народження, якого з опіками 3 ступеню госпіталізовано до медзакладу. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 6 рятувальників. - Вночі в Березівському районі, в селі Макарове, по вулиці Польова, виникло загорання майна, трактора та зерна пшениці в одноповерховому складському приміщенні. Пожежу ліквідовано на загальній площі 150 м кв. Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 7 вогнеборців. - Вночі в місті Одеса, у Київському районі, по вулиці Костанді, виникло загорання у підвальному приміщенні 2-поверхової будівлі лазні. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалось запобігти розповсюдженню вогню на більшу площу. Пожежу ліквідовано на площі 80 м кв. Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 6 одиниць техніки та 28 вогнеборців.🔹Пошукові роботи на воді: - (Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Пляжна, акваторія Чорного моря) продовжуються пошуки юнака, 2009 року народження, який зник під час купання в морі 28 липня. Продовження робіт заплановано на сьогодні. 🔹Виїзди для допомоги населенню: - (місто Одеса, Приморський район, провулок Місячний) вчора вдень рятувальники допомогли транспортувати хворого громадянина, 1973 року народження, до катери швидкої. - (місто Одеса, Київський район, вулиця Академіка Корольова) вчора ввечері рятувальники допомогли підняти з підлоги на ліжко хворого громадянина, 1961 року народження. - (Роздільнянський район, за межами села Ново Шибка) вчора ввечері рятувальники, за допомогою спеціального обладнання, допомогли вилучити легковий автомобіль з багнюки на проїжджу частину. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:39 12.02.2026
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:32 12.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 6.235 |