ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 7 пожеж
10:29 / 08.12.2025
ДСНС: за добу на Одещині сталось 7 пожеж

ОДЕСА, 08 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 11.

⚫️Пожеж — 7: по місту Одеса — 5, по області — 2.

🔘Резонансна пожежа:

Вчора у місті Кілія Ізмаїльського району, по вулиці Перемоги, стався вибух в житловому будинку, внаслідок чого постраждали дві особи. Деталі за посиланням https://surl.li/vzgrtj

⚠️Вибух газу в житловому будинку: є постраждалі.

Вдень у місті Кілія Ізмаїльського району, по вулиці Перемоги, стався вибух газоповітряної суміші. Внаслідок вибуху в квартирі виникло загоряння домашнього майна, а також часткове руйнування міжкімнатних перегородок і стіни, що межує із сусіднім помешканням.

Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу та врятували двох постраждалих: жінку та чоловіка, яких передали медикам.

Ймовірна причина — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газового обладнання.

Від ДСНС залучались 3 одиниці техніки та 7 рятувальників.

‼️Ми вкотре закликаємо громадян суворо дотримуватися правил безпеки при використанні газового обладнання. Бережіть себе та своїх близьких!

⚫️Інші події:

🔘Пошукові роботи на воді:

- (Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Пляжна, акваторія Чорного моря) продовжуються пошуки юнака, 2009 року народження, який зник під час купання в морі 28 липня 2025 року. Продовження пошуків заплановано на сьогодні.

🔘Виїзд для допомоги медикам:

(місто Білгород-Дністровський, вулиця Перемоги) Вчора вдень рятувальники допомогли транспортувати хворого чоловіка, 1981 року народження, до карети швидкої медичної допомоги.

🔘Виїзд для допомоги поліції:

(Одеський район, село Олександрівка, вулиця Молодіжна) Вчора ввечері рятувальники, за допомогою спеціального інструменту, допомогли відчинити двері квартири, де виявлено тіло господарки, 1937 року народження.

🔘Виїзд на дорожньо-транспортну пригоду:

- (Одеський район, за межами села Сичавка, на трасі М-28) Вчора ввечері сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мікроавтобусу “Volkswagen Т-4”. Внаслідок події постраждав водій, громадянин 1985 року народження, якого рятувальники, за допомогою спеціального обладнання, деблокували з авто та передали працівникам швидкої медичної допомоги.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:50 26.03.2026
17:48 26.03.2026
17:36 26.03.2026
16:53 26.03.2026
16:49 26.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.034