ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 9 пожеж, три з них закінчились трагічно
10:21 / 24.12.2025
ДСНС: за добу на Одещині сталось 9 пожеж, три з них закінчились трагічно

ОДЕСА, 24 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 19.

⚫️Пожеж — 9: по місту Одеса — 4, по області — 5.

З них 2 виїзди на загорання сухої рослинності.

🔘Резонансні пожежі:

Вчора вранці в селиші Любашівка Подільського району, по вулиці Князя Володимира, горіло домашнє майно в приватному одноповерховому житловому будинку. На місці пожежі виявлено тіло господаря, громадянина 1976 року народження. Причина пожежі та збиток — встановлюються. Від ДСНС залучалась 1 одиниця техніки та 3 вогнеборця.

Сьогодні вночі в Приморському районі міста Одеси, по вулиці Пішонівській, горіло домашнє майно в квартирі на 1-му поверсі 2-х поверхового житлового будинку. На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1984 року народження. Також отримала опіки жінка, 1983 року народження, яку госпіталізовано до лікарні. Причина пожежі та збиток — встановлюються.

Від ДСНС залучались 3 одиниці техніки та 14 вогнеборців.

Сьогодні вночі в Приморському районі міста Одеси, по вулиці Академічна, на пожежі загинуло 3 людини. Деталі за посиланням➡️ https://surl.li/jfblos

Нічна пожежа в Одесі: загинули троє людей

Сьогодні вночі в Приморському районі міста Одеси, по вулиці Академічна, виникло загоряння домашнього майна в квартирі на 7 поверсі 9-поверхового житлового будинку. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах для захисту зору та дихання.

Ліквідацію пожежі ускладнювало надмірне захаращення квартири, що заважало роботі вогнеборців. Попри це вогонь вдалося приборкати на площі 80 м кв.

На жаль, під час гасіння в квартирі виявлено тіла трьох людей: двох чоловіків, 1965 та 1958 років народження, та жінки, 1965 року народження. З квартири врятовано одного чоловіка, також з верхніх поверхів будинку врятовано ще 4 людей.

Для встановлення причини пожежі працює дослідно-випробувальна лабораторія ДСНС Одещини.

Від ДСНС залучались 8 одиниць техніки та 27 вогнеборців.

⚫️Інші події:

🔘Пошукові роботи на воді:

- (Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Пляжна, акваторія Чорного моря) продовжуються пошуки юнака, 2009 року народження, який зник під час купання в морі 28 липня 2025 року. Продовження пошуків заплановано на сьогодні.

🔘Виїзд для допомоги населенню:

- (місто Одеса, вулиця 3-я лінія, 2-й Лиманчик) Вчора зранку рятувальники, за допомогою спеціального обладнання, допомогли відкачати 100 м3 дощової води з прилеглої території приватного домоволодіння. Продовження робіт заплановано на сьогодні.

🔘Виїзди для допомоги поліції:

- (місто Одеса, Приморський район, вулиця Тараса Кузьміна) Вчора вдень рятувальники допомогли відчинити двері квартири, де знаходилась хвора жінка, 1935 року народження.

- (місто Одеса, Хаджибейський район, вулиця Святослава Рихтера) Вчора ввечері рятувальники допомогли відчинити двері квартири, де знаходилась хвора жінка, 1949 року народження.

- (Подільський район, село Куяльник, вулиця Львівська) Вчора ввечері рятувальники допомогли відчинити двері квартири, де знаходилась хвора жінка, 1940 року народження.

- (місто Одеса, Пересипський район, вулиця Професора Коровицького) Вчора ввечері рятувальники допомогли вимкнути акумуляторну батарею та перекрити газобалонне обладнання легкового автомобіля після дорожньо-транспортної пригоди.

🔘Виїзд для допомоги медикам:

- (Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Паркова) Вчора ввечері рятувальники допомогли транспортувати жінку з надмірною вагою, 1953 року народження, до карети швидкої медичної допомоги.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
11:01 26.08.2026
10:50 26.08.2026
10:33 26.08.2026
10:07 26.08.2026
09:42 26.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017