ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 5 пожеж
10:30 / 18.02.2026
ДСНС: за добу на Одещині сталось 5 пожеж

ОДЕСА, 18 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ↘️

⚫️Подій- 19.

◾️Пожеж- 5: по місту Одеса — 2, по області — 3.

Інші події:

▪️Виїзди на відкачування талої води з прибудинкових територій приватних домоволодінь:

Вчора рятувальники залучались

2 рази в Подільському районі, 4 рази в Роздільнянському районі та 5 разів в Березівському районі.

◾️Виїзди для допомоги медикам:

➖ (місто Чорноморськ, вулиця Данченка) вчора ввечері рятувальники допомогли перенести хворого чоловіка, 1959 року народження, з квартири до карети швидкої .

◾️Виїзд для допомоги населенню:

➖(місто Одеса, вулиця Валерія Самофалова) вчора вдень рятувальники допомогли зняти металеві конструкції з 25-поверхового житлового будинку, які загрожували падінням.

◾️Виїзд для допомоги поліції:

- (місто Одеса, вулиця Фонтанська дорога) вчора ввечері рятувальники, за допомогою спеціального інструменту, відчинили двері квартири, в якій хвора жінка, 1947 року народження, потребувала медичної допомоги.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:38 02.04.2026
16:45 02.04.2026
16:19 02.04.2026
15:27 02.04.2026
14:43 02.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.064