![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 15 пожеж
10:50 / 17.03.2026
ОДЕСА, 17 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ⤵️ 🌑Подій- 22. 🌑Пожеж- 15: по місту Одеса — 2, по області — 13. З них 8 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 2 Га. ▪️Резонансні пожежі: ➖Вчора ввечері в місті Татарбунари Білгород-Дністровського району, по вулиці Олександра Зінченко, горіло майно в кімнаті житлового будинку. Внаслідок пожежі постраждав чоловік, 1971 року народження, якого з опіками 30 % поверхні тіла бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано до медзакладу. Причина пожежі- встановлюється. Від ДСНС залучались 1 одиниця техніки та 5 вогнеборців, від місцевої пожежної команди — 1 одиниця техніки та 2 чоловіка особового складу. ➖Сьогодні вночі в Пересипському районі Одеси, по вулиці 28-і Бригади горіло домашнє майно в квартирі на першому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку. Під час гасіння пожежі виявлено тіло загиблого господаря, 1966 року народження. Причина пожежі та збиток — встановлюються. Від ДСНС залучались 6 одиниць техніки та 29 вогнеборців. 🌑Інші події: ▪️Виїзди на допомогу медикам: - (Пересипський район міста Одеси, вулиця Академіка Заболотного) вчора вдень рятувальники допомогли зняти чоловіка, 1954 року народження, з даху прибудови, який випав з вікна. - (Пересипський район міста Одеси, вулиця 28-ї Бригади) вчора ввечері рятувальники допомогли транспортувати хворого чоловіка, 1976 року народження, з квартири до карети швидкої медичної допомоги. ▪️Допомога населенню: - (Подільський район, за межами села Гонората) рятувальники врятували собаку з місцевого ставка. Деталі ⤵️ |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
Останні новини:
17:33 26.05.2026
17:06 26.05.2026
17:04 26.05.2026
16:56 26.05.2026
15:04 26.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.042 |