ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 7 пожеж
09:42 / 09.04.2026
ДСНС: за добу на Одещині сталось 7 пожеж

ОДЕСА, 09 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 13.

⚫️Пожеж — 7: по місту Одеса — 2, по області — 5.

⚫️Резонансні пожежі:

- Вчора вдень в місті Одеса, на вулиці Академіка Корольова, горіло домашнє майно в приміщенні квартири на 2-му поверсі 16-ти поверхового будинку. Пожежа ліквідована мешканцями до прибуття рятувальників. Внаслідок пожежі постраждав громадянин, 1957 року народження, якого госпіталізовано до медичного закладу. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучалось 8 одиниць техніки та 32 вогнеборця.

- Сьогодні вночі в місті Південне, на проспекті Миру, горіло домашнє майно в приміщенні квартири на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Пожежа ліквідована на площі 30 м2. Під час гасіння пожежі врятовано постраждалого чоловіка, 1965 року народження, якого госпіталізовано до медичного закладу, та евакуйовано 9 осіб, з них – одна дитина. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучалось 5 одиниць техніки та 18 вогнеборців, від місцевої пожежної команди — 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

⚫️Інші події:

🔘Виїзд для допомоги населенню:

- (Одеський район, селище Овідіополь) вчора ввечері рятувальники розпилили та прибрали дерево, яке впало на авто.

🔘Виїзд на дорожньо-транспортну пригоду:

- (Березівський район, 412 км траси Одеса-Київ) вчора вдень сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля «ВАЗ 2106». Внаслідок події, постраждав водій (1944 року народження) та пасажирка ( 1948 року народження), яких рятувальники, за допомогою спеціального обладнання, деблокували з понівеченого автомобіля, та передали медикам.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
13:29 09.04.2026
13:18 09.04.2026
12:35 09.04.2026
11:41 09.04.2026
11:37 09.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014