ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 10 пожеж
09:03 / 01.05.2026
ДСНС: за добу на Одещині сталось 10 пожеж

ОДЕСА, 01 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 18.

⚫️Пожеж — 10: по місту Одеса — 3, по області — 7.

З них 2 виїзди на загорання сухої рослинності.

⚫️Резонансна пожежа:

Вчора ввечері в селі Ульяновка Березівського району, горіла одноповерхова господарча споруда. Пожежа ліквідована на площі 700 м2. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 7 вогнеборців та 2 одиниці техніки

⚫️Інші події:

🔘Виїзд для допомоги населенню:

- (місто Одеса, Пересипський район, вулиця Балківська) Сьогодні вночі рятувальники, за допомогою драбини, дістали з ями глибиною 3 метри чоловіка, 1986 року народження.

🔘Випадок виявлення вибухонебезпечного предмету часів Другої світової війни:

- (Одеський район, за межами села Великий Дальник) протитанкова міна часів Другої світової війни. Вилучення та знищення заплановано на сьогодні.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Галерея #ARTODESSA Літнього театру Міського саду запрошує на виставку фоторобіт Георгія Гергаї «ЕНСО»
Георгій Вікторович Гергая — одеський фотограф, Почесний член НСФХУ. Виставка присвячена 85-річчю автора. В експозиції представлені автопортрети з проекту “ЕНСО”. Проект створено при підтримці Одеської обласної організації НСФХУ.

Останні новини:
14:08 21.05.2026
13:44 21.05.2026
12:26 21.05.2026
11:34 21.05.2026
11:24 21.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015