![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Одещині четверту добу гасять масштабну пожежу на полях зрошення
11:43 / 23.07.2026
ОДЕСА, 23 ЛИПНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські рятувальники вже четверту добу безперервно ліквідовують масштабну пожежу на полях зрошення, працюючи у вкрай складних умовах. Через болотисту місцевість, відсутність під'їзних шляхів, дощі та щільне задимлення вогнеборці вручну проклали понад кілометр рукавних ліній, а для пошуку прихованих осередків займання залучили безпілотники. Попри складність робіт і постійну загрозу ворожих атак, ситуація перебуває під контролем. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: Четверту добу рятувальники боряться з пожежею на полях зрошення⤵️ Болото, що під ногами перетворюється на суцільну пастку, безперервний дощ і темрява, але роботи не зупиняються ні на хвилину. На тлі постійних прильотів та безперервного залучення підрозділів на ліквідацію наслідків обстрілів, одеські надзвичайники працюють на межі людських можливостей, приборкуючи ще й складні масштабні пожежі екосистем. Почавшись із загорання сухої трави та очерету, вогонь перейшов у складну фазу тління болотяно-водної рослинності, яка створює щільне задимлення. Рятувальники працюють цілодобово у надскладних умовах та вручну протягнули понад 1000 метрів рукавних ліній крізь непрохідні болотні ділянки під дощем, аби дістатися осередків. Для безперебійної подачі води залучено насосну станцію, підключену безпосередньо до водойми, а з повітря постійно працює аеророзвідка БпЛА, що дозволяє виявляти приховані oсередки там, де сухопутна техніка пройти не здатна. Саме повна відсутність під'їзних шляхів робить ліквідацію такої пожежі надзвичайно важкою та тривалою, а додаткової небезпеки додають постійні тривоги та ризики нових атак. Проте ситуація залишається повністю контрольованою, приводів для паніки немає — одеський гарнізон тримає стрій і робить усе можливе задля остаточної ліквідації наслідків події. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() 18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.
Останні новини:
13:36 16.08.2026
13:28 16.08.2026
11:55 16.08.2026
11:52 16.08.2026
11:12 16.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |