ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 6 тысяч жителей области в 2007 году обратились за медпомощью с укусами животных
15:48 / 19.02.2008

ОДЕССА, 19 ФЕВРАЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В 2007 году 6 тыс. 262 жителя Одесской области (в том числе 3 тыс. 327 — в городе Одессе) обратились за медицинской помощью с укусами животных, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом корреспонденту агентства сообщил сегодня, 19 февраля, в ходе телефонной беседы врач-эпидемиолог отдела особо опасных инфекций Государственных санитарно-эпидемиологической службы Одесской области Владимир Рынгач.

Как отметил В. Рынгач, лечение было назначено в 1 тыс. 338 случаях.

С начала 2008 года за медпомощью с укусами животных обратились 6 человек.

«Заболевания бешенством у нас не было с 2001 года. Но в целом по Украине в 2007 году было зафиксировано 8 таких случаев, что очень настораживает», — отметил эпидемиолог.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:42 18.06.2026
17:10 18.06.2026
16:34 18.06.2026
16:20 18.06.2026
16:09 18.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012