![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Одесские медспециалисты имеют существенный опыт в эндопротезировании плечевого сустава», — мнение
16:58 / 16.03.2012
ОДЕССА, 16 МАРТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заведующий кафедрой травматологии и ортопедии ОНМедУ, доктор медицинских наук, профессор Юрий Сухин считает, что одесские медицинские специалисты имеют существенный опыт в эндопротезировании плечевого сустава, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение Ю. Сухин выразил сегодня, 16 марта, в ходе круглого стола на тему: «Итоги прошедшей зимы в области травматологии». «Эндопротезирование тазобедренного сустава достаточно распространено. А вот эндопротезирование плечевого сустава не получило такую распространенность, поскольку оно технически более сложно. У нас на Украине на сегодняшний день подобный вид операции можно сделать всего в нескольких регионах, в том числе и в Одессе. И в Одессе как раз одними из первых начали протезировать плечевой сустав, и у нас есть существенный опыт в этом виде эндопротезирования», — отметил завкафедрой. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
16:34 02.06.2026
16:24 02.06.2026
15:19 02.06.2026
14:07 02.06.2026
13:56 02.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |