ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОблСЭС в ходе рейда выявила нарушения при реализации бахчевых культур в Одессе
09:19 / 31.07.2012

ОДЕССА, 31 ИЮЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская областная Государственная санитарно-эпидемиологическая служба в ходе рейда выявила нарушения при реализации бахчевых культур в Одессе, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 31 июля, агентству сообщили в пресс-центре Одесской областной Государственной санитарно-эпидемиологической службы.

По информации пресс-центра, областной санэпидстанцией с целью контроля за соблюдением требований санитарного законодательства при реализации бахчевых культур на территории Одесской области организовано проведение рейдовых проверок субъектов хозяйствования с отбором образцов арбузов и дынь на показатели безопасности.

По состоянию на 26.07.2012 г. уже исследован 51 образец арбузов и дынь, отобранных в Одессе. Превышение содержания нитратов выявлено в 2 образцах дынь.

При установлении путей поступления нестандартной продукции выявлено, что дыни, в которых выявлено превышение содержания нитратов, на наш потребительский рынок поступили из Херсонской области, о чем направлено соответствующее письмо в адрес главного государственного санитарного врача Херсонской области.

Рейд продолжается.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
12:34 31.05.2026
10:43 31.05.2026
10:37 31.05.2026
10:32 31.05.2026
10:30 31.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015