ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«За 2 года уровень медицины в исправительных учреждениях области значительно вырос», — начальник пенитенциарной службы в области
17:14 / 16.10.2012

ОДЕССА, 16 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Управления Государственной пенитенциарной службы Украины в Одесской области Александр Адзеленко заявил, что за последние 2 года уровень медицины в исправительных учреждениях области значительно вырос, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление А. Адзеленко сделал сегодня, 16 октября, в ходе открытого заседания Комитета свободы слова, защиты прав журналистов и информационной прозрачности государственных органов власти Общественного совета при Одесской областной государственной администрации по проблеме, сложившейся в Черноморской исправительной колонии №74.

«Есть много нареканий на исправительные учреждений Одессы и Одесской области. В том числе немало их в последнее время озвучивает пресса. В частности, говорят о том, что у нас заключенные не вовремя получают медицинскую помощь или что она не качественная. Да, много чего говорят. Я вам с ответственностью могу сказать, что в районах области так не лечат, как в наших учреждениях. Недостатки есть, без них не бывает, но за последние 2 года у нас конкретно вырос уровень медицины», — отметил он.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
09:11 24.07.2026
08:53 24.07.2026
08:51 24.07.2026
08:48 24.07.2026
08:44 24.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013