ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Эпидсезон ОРВИ и гриппа начался в Одессе
13:23 / 24.10.2019
Эпидсезон ОРВИ и гриппа начался в Одессе

ОДЕССА, 24 ОКТЯБРЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Эпидсезон 2019-2020 годов по ОРВИ и гриппу начался 1 октября 2019 года и продлится до мая 2020 года.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета.

С начала эпидсезона заболеваемость гриппом и ОРВИ в Одессе находится на сезонном уровне и не превышает эпидпорог. В настоящее время в Одессе областным лабораторным центром регистрируются случаи ОРВИ, о регистрации гриппа речь пока не идет. Медики прогнозируют две волны подъема заболеваемости гриппом и ОРВИ: первая — в декабре 2019 года, вторая — в конце января-начале февраля 2020 года с пиком в последнюю неделю января.

Вакцинация от гриппа не внесена в Национальный календарь прививок в Украине, однако является рекомендованной. Прививка необходима всем, в первую очередь — людям из групп повышенного риска осложнений гриппа. К ним относятся: дети до пяти лет, беременные женщины, пожилые люди, больные сахарным диабетом, заболеваниями дыхательной и сердечно-сосудистой систем. Также в случае заболевания эти люди в первую очередь подлежат госпитализации.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
14:01 05.04.2026
13:58 05.04.2026
10:58 05.04.2026
10:56 05.04.2026
10:50 05.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.218