![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Глава МОЗ: количество госпитализаций и больных пневмонией постоянно растет
12:11 / 05.07.2020
ОДЕССА, 05 ИЮЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Глава Министерства здравоохранения рассказал на брифинге о ситуации с распространением COVID-19 в Украине и мерах по борьбе с ним. Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Министерства здравоохранения Украины. В сообщении ведомства сказано: ▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 823 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 53 у дітей та 53 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 215 осіб. Одужала за добу 221 особа, померли 22 особи. ▪️ За останню добу проведено 13 957 тестувань, з яких 9934 методом ПЛР, 4023 методом ІФА. ▪️ За добу найбільшe кількість підтверджених випадків зареєстрованj у Львівській (138), Закарпатській (107) та Донецькій (81) областях. ▪️ Динаміка захворювання на COVID-19 за останній місяць викликає занепокоєння: кількість госпіталізацій та хворих на пневмонію постійно зростає. МОЗ закликає дотримуватися рекомендацій щодо маскового режиму, соціальної дистанції та антисептиків — це все зможе зберегти ваше здоров'я. ▪️ У п’ятницю 3 липня у Львові один з провідних українських хірургів Борис Тодуров здійснив трансплантацію серця. МОЗ наголошує, що саме ця процедура ілюструє реальне реформування української медицини, коли в Україні у такий високотехнологічний спосіб рятується життя, і доводить, що важкі операції можна робити не тільки за кордоном, а й в Україні. ▪️ У МОЗ створено відділ, який займається виключно питаннями трансплантацій і має на меті за два роки комплексно реформувати цю галузь медицини в Україні: від реєстру осіб, які мають такі потреби, до створення умов для проведення операцій. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні новини:
10:37 06.05.2026
10:29 06.05.2026
10:14 06.05.2026
09:57 06.05.2026
09:36 06.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |