ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Глава МОЗ: в Украине за сутки выявлено 1453 (антирекорд) новых случая COVID-19, умерло от этой болезни 33 человека
11:42 / 07.08.2020
Здравоохранение

ОДЕССА, 07 АВГУСТА 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Глава Министерства здравоохранения рассказал на брифинге о ситуации с распространением COVID-19 в Украине и мерах по борьбе с ним.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Министерства здравоохранения Украины.

В сообщении ведомства сказано:

▪️За минулу добу захворіла рекордна кількість осіб — 1453, з них 103 дитини та 93 медпрацівники. Госпіталізовано 280 людей. За останню добу в Україні зафіксовано 33 летальні випадки, одужав 531 пацієнт. Загалом за добу здійснено 35 719 тестів, з них 18 410 досліджень — методом ПЛР, а також 17 309 — методом ІФА.

▪️Найбільшу кількість випадків зареєстровано в місті Києві (186) і в Одеській (156), Львівській (152), Харківській (146) та Івано-Франківській (131) областях.

▪️Україна майже щодня встановлює нові антирекорди за кількістю інфікованих коронавірусом. Збільшилось число складних випадків та смертей, зростає показник госпіталізації. МОЗ укотре закликає громадян дотримуватись епідеміологічних правил.

▪️Адаптивний карантин — це баланс між звичним життям громадян та боротьбою з коронавірусом. Наразі карантинні обмеження запроваджуються не по всій області, а в конкретному районі залежно від епідеміологічної ситуації.

▪️Мешканцям регіонів червоного рівня поширення небезпеки COVID-19 не треба робити тести на коронавірус чи самоізолюватися після переїзду в регіон з іншим рівнем.

▪️Сьогодні вночі в Україні вперше здійснено операцію з пересадки підшлункової залози. Трансплантацію проведено у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Крім цього, проведені операції з пересадки серця та нирки.

▪️Питання трансплантації є надпріоритетом у роботі МОЗ. Вже за 2,5-3 роки Україна зможе досягти трансплантаційної незалежності та в рази збільшити кількість пацієнтів, яким завдяки трансплантації буде врятовано життя.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
17:36 06.08.2026
17:23 06.08.2026
17:13 06.08.2026
16:47 06.08.2026
14:11 06.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013