ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На минувшей неделе в Одессе родились 194 малыша
18:34 / 14.09.2020
Здравоохранение

ОДЕССА, 14 СЕНТЯБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На минувшей неделе в городских родильных домах Одессы появились на свет 194 ребенка, среди которых — пять пар близнецов.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета.

Численное преимущество на прошедшей неделе со счетом 110: 84 удержали новорожденные девочки.

Лидером по числу родившихся за неделю малышей стал городской роддом №5, где увидел свет 61 ребенок.

С сегодняшнего дня возобновлена госпитализация беременных, рожениц и родильниц в городской родильный дом №7, где проводились плановая дезинфекция и косметический ремонт.

Городские родильные дома №1, №2, №5, а также областной перинатальный центр работают в обычном режиме.

С 14 сентября временно приостановлена госпитализация пациенток в городской роддом №4 для проведения ежегодной плановой дезинфекции. Работу родильного дома №4 планируется возобновить с 5 октября.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
10:43 24.06.2026
10:39 24.06.2026
10:14 24.06.2026
09:40 24.06.2026
09:38 24.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013