ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



МОЗ: в Украине за сутки выявлено 5 583 новых случая COVID-19, умер от него 241 человек
11:25 / 21.01.2021
Здравоохранение

ОДЕССА, 21 ЯНВАРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Руководство Министерства здравоохранения рассказало о ситуации с распространением COVID-19 в Украине и мерах по борьбе с ним.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Министерства здравоохранения Украины.

В сообщениях ведомства сказано:

5 583 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 173 дитини та 229 медпрацівників.

Також за минулу добу

▪️госпіталізовано – 1 811 осіб;

▪️летальних випадків – 241;

▪️одужало – 13 981 особа;

▪️здійснено тестувань за добу – 41 597 (зокрема методом ПЛР – 24 504, методом ІФА – 17 093).

За весь час пандемії в Україні

захворіло – 1 177 621 особа;

одужало – 914 730 осіб;

летальних випадків – 21 499;

проведено ПЛР-тестувань – 6 034 418.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (595), Запорізькій (358), Львівській (337), Харківській (302) та Дніпропетровській (295) областях.

▪️МОЗ за експертної підтримки спеціалістів галузі, ВООЗ, МАГАТЕ та пацієнтських організацій розробило проєкт Національної стратегії контролю онкологічних захворювань до 2030 року. Завдяки системному підходу МОЗ розраховує на суттєве зменшення смертності, спричиненої онкологічними захворюваннями.

▪️Серед цілей Національної стратегії є первинна профілактика онкологічних захворювань, зокрема імунізація населення від канцерогенних вірусів та популяризація здорового способу життя; раннє виявлення онкологічних захворювань; сталий та рівноправний доступ до якісних послуг із діагностики та лікування онкозахворювань; психологічна підтримка та соціальна реабілітація пацієнтів онкологічного профілю; удосконалення системи реєстрації раку, лікувальних заходів та результатів спостереження за такими пацієнтами; підвищення рівня професійної освіти лікарів та інших медпрацівників; проведення наукових досліджень; паліативна допомога онкохворим пацієнтам та підтримка їхніх доглядальників.

▪️На підставі визначених стратегічних цілей МОЗ розробляє план реалізації довгострокових, середньострокових та короткострокових заходів.

▪️Найближчим часом проєкт Національної стратегії контролю онкологічних захворювань до 2030 року буде винесений на громадське обговорення.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
16:22 03.06.2026
15:37 03.06.2026
15:36 03.06.2026
15:29 03.06.2026
15:14 03.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016