ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Медучреждения Одесчины нуждаются в доукомплектации персоналом
14:25 / 10.03.2021
Здравоохранение

ОДЕССА 10 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Лечебные учреждения Одессы и Одесской области нуждаются в доукомплектации медицинским персоналом.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесского областного центра занятости.

В сообщении ООЦЗ сказано:

Лікарняні заклади Одеси та Одеської області мають потребу у медичному персоналі, актуальними на сьогодні є:

161 вакансія лікарів різних напрямків роботи

Найзатребуванішими є: лікарі-анестезіологи, лікарі-інфекціоністи та лікарі загальної практики-сімейні лікарі.

Найбільшу заробітну плату пропонують у м. Одеса, роботодавець потребує до роботи лікаря — терапевта та лікаря – анестезіолога, заробітна плата — 24 тис. грн.

115 вакансій сестер медичних (братів медичних) та молодшого медичного персоналу

Найбільшу заробітну плату пропонують у м. Одеса сестрі медичній (брату медичному) 18 тис. грн. та сестрі медичній (брату медичному) – анестезисту 19,5 тис. грн.

Також заклади цієї сфери потребують статистика медичного, лаборанта (медицина), акушерку (акушера), фельдшерів, техніка зубного, лікаря-стажиста, техніка-протезиста-ортезиста, тощо.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
12:38 20.06.2026
12:37 20.06.2026
12:30 20.06.2026
11:12 20.06.2026
11:03 20.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015