![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесі за останню добу виявлено 368 нових випадків COVID-19, 8 людей померло, 192 пацієнта ОМКІЛ — у важкому стані
16:08 / 15.10.2021
ОДЕСА, 15 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність COVID-19 в Одесі станом на сьогоднішній ранок. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: По информации Одесского областного центра контроля и профилактики болезней МОЗ Украины, за последние сутки COVID-19 заболели 368 одесситов. В целом с начала эпидемии на 15 октября 2021 года в Одессе зарегистрированы 77 965 случаев COVID-19. По данным на 15 октября, на лечении в городской клинической инфекционной больнице находятся 242 пациента с COVID-19, из них 50 человек пребывают в состоянии средней тяжести. В тяжелом состоянии находятся 192 пациента, из них 12 человек подключены к аппаратам ИВЛ. В городской больнице №5 проходят лечение 339 пациентов с лабораторно подтвержденным COVID-19, в ГКБ №1 – 80 человек, в ГКБ №10 – 73 пациента, в детской городской больнице №3 — 38 детей. На 15 октября в опорных больницах Одессы свободны 25 коек для госпитализации пациентов с COVID-19. За последние сутки зарегистрированы десять новых случая COVID-19 у детей (семь мальчиков и три девочки). За прошедшие сутки от COVID-19 выздоровели 200 жителей Одессы. К настоящему времени в Одессе зарегистрированы 67 508 случаев выздоровления от COVID-19, продолжают болеть 8527 одесситов. *** Найкращим захистом від COVID-19 і його важких форм є вакцинація. В Одесі можна безкоштовно зробити щеплення від COVID-19 в центрах масової вакцинації і в стаціонарних вакцинаційних кабінетах у всіх ЦПМСД. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
15:35 23.06.2026
15:02 23.06.2026
14:40 23.06.2026
14:29 23.06.2026
14:23 23.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |