![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: киснева станція почала працювати в одеській лікарні №10
11:44 / 02.11.2021
ОДЕСА 02 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради щодо заходів, спрямованих на допомогу хворим на COVID-19 в Одесі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: Киснева станція на 50 куб. метрів за годину дозволяє в повному обсязі забезпечити високоякісним медичним киснем усіх пацієнтів ковідного відділення МКЛ №10 за рахунок власних потужностей без зовнішніх поставок кисню. Для роботи кисневої станції прокладено окрему резервну електричну лінію, обладнання може працювати повністю в автономному режимі. Також у лікарні встановлено два кріоциліндри по 2000 л для зберігання резервних обсягів кисню. На сьогодні в окремому корпусі МКЛ №10 розгорнуто відділення для пацієнтів із COVID-19 на 80 ліжок, з яких 66 підключено до системи централізованої подачі високопоточного кисню. Крім того, у відділенні є 68 кисневих концентраторів. «Ситуація з постачанням кисню в Одесі залишається складною, але контрольованою. Місто забезпечене всім для прийому кисню, у кожній опорній лікарні є кріоциліндри достатнього обсягу. Однак через зростання кількості важких хворих щодня ми стикаємося із загрозою дефіциту кисню. Киснева станція дозволяє знизити залежність від зовнішніх поставок», – наголосив мер Одеси Геннадій Труханов. Міська влада Одеси веде системну роботу із забезпечення автономною подачею кисню опорних стаціонарів Одеси. Це особливо важливо з урахуванням того, що в нинішню хвилю COVID-19 значно збільшилася кількість пацієнтів з тяжким перебігом хвороби, які потребують високопотокового кисню — такі хворі становлять близько 70% усіх госпіталізованих до стаціонару. Влітку киснева станція була встановлена у міськклінлікарні №1, ще дві кисневі станції розміщені у відділеннях міської лікарні № 5 на Троїцькій та Лідерсовському бульварі. Наразі завершуються пуско-налагоджувальні роботи на кисневій станції у міській дитячій лікарні №3. Власні кисневі станції найближчими днями отримають міська клінічна інфекційна лікарня та міська лікарня №8. Після введення їх в експлуатацію Одеса гарантовано матиме 6-7 тонн власного кисню щодня. Саме стільки міські лікарні витрачали щодня минулої хвилі. Недостатня кількість кисню купуватиметься у постачальників. На сьогоднішній день споживання опорними лікарнями кисню становить близько 15 тонн на добу. * * * * * Сьогодні вночі до Одеси доставлено 18 тонн кисню, які буде розподілено між опорними лікарнями міста. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
20:23 28.12.2025
20:20 28.12.2025
11:13 28.12.2025
11:10 28.12.2025
11:00 28.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.297 |