![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесі за останню добу виявлено 1300 нових випадків COVID-19, 4 людини померло, 250 пацієнтів лікарень – у важкому стані
13:37 / 28.01.2022
ОДЕСА, 28 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність COVID-19 в Одесі станом на сьогоднішній ранок. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: За інформацією Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, за останню добу на COVID-19 захворіли 1300 одеситів. Загалом з початку епідемії на 28 січня 2022 року в Одесі зареєстровано 119 238 випадків COVID-19. За даними на 28 січня, у лікарнях Одеси перебувають 450 пацієнтів з COVID-19, з них 250 – у тяжкому стані. На лікуванні в міській клінічній інфекційній лікарні перебувають 153 пацієнти з COVID-19, з них 24 особи – у стані середньої тяжкості, 129 пацієнтів – у тяжкому стані, у тому числі п'ять осіб на ШВЛ. У міській лікарні №5 проходять лікування 68 пацієнтів з лабораторно підтвердженим COVID-19, у МКЛ №1 – 46 пацієнтів, у МКЛ №10 – 28 осіб, у дитячій міській лікарні №3 – 128 дітей. На 28 січня в опорних лікарнях Одеси вільні 605 ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. За останню добу зареєстровано 126 нових випадків COVID-19 у дітей (67 хлопчиків та 59 дівчаток). Минулої доби від COVID-19 одужали 148 жителів Одеси. На сьогодні в Одесі зареєстровано 106 925 випадків одужання від COVID-19, продовжують хворіти 9 246 одеситів. Інформація про наявність вільних кисневих концентраторів у ЦПМСД Одеси на 28 січня: ЦПМСД №2 – 20 концентраторів; ЦПМСД №3 – 17 концентраторів; ЦПМСД №4 – 12 концентраторів; ЦПМСД №5 – 30 концентраторів; ЦПМСД №7 – 21 концентратор; ЦПМСД №10 – 35 концентраторів; ЦПМСД №12 – 22 концентратори; ЦПМСД №14 – 20 концентраторів; ЦПМСД №16 – 16 концентраторів; ЦПМСД №18 – 30 концентраторів; ЦПМСД №28 – 27 концентраторів. *** Найкращим захистом від COVID-19 та його важких форм є вакцинація. В Одесі можна щодня безкоштовно зробити щеплення від COVID-19 у центрах масової вакцинації, а також у робочі дні в кабінетах щеплень у всіх ЦПМСД. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
20:20 22.06.2026
17:38 22.06.2026
16:53 22.06.2026
16:45 22.06.2026
16:40 22.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |