![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесі за останню добу виявлено 494 нових випадки COVID-19, 3 людини померло, 282 пацієнти лікарень – у важкому стані
14:48 / 31.01.2022
ОДЕСА, 31 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність COVID-19 в Одесі станом на сьогоднішній ранок. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: За інформацією Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, за останню добу на COVID-19 захворіли 494 одесити. Загалом з початку епідемії на 31 січня 2022 року в Одесі зареєстровано 121 738 випадків COVID-19. За даними на 31 січня, у лікарнях Одеси перебувають 465 пацієнтів з COVID-19, з них 282 – у тяжкому стані. На лікуванні в міській клінічній інфекційній лікарні перебувають 157 пацієнтів з COVID-19, з них 25 осіб – у стані середньої тяжкості, 132 пацієнти – у тяжкому стані, у тому числі шість осіб на ШВЛ. У міській лікарні №5 проходять лікування 80 пацієнтів з лабораторно підтвердженим COVID-19, у МКЛ №1 – 45 пацієнтів, у МКЛ №10 – 44 особи, у дитячій міській лікарні №3 – 110 дітей. На 31 січня в опорних лікарнях Одеси вільне 581 ліжко для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. За останню добу зареєстровано 39 нових випадків COVID-19 у дітей (21 хлопчик та 18 дівчаток). Минулої доби від COVID-19 одужали 150 жителів Одеси. На сьогодні в Одесі зареєстровано 107 273 випадки одужання від COVID-19, продовжує хворіти 11 391 одесит. Інформація про наявність вільних кисневих концентраторів у ЦПМСД Одеси на 31 січня: ЦПМСД №2 — 21 концентратор; ЦПМСД №3 – 18 концентраторів; ЦПМСД №4 – 14 концентраторів; ЦПМСД №5 – 31 концентратор; ЦПМСД №7 – 21 концентратор; ЦПМСД №10 – 35 концентраторів; ЦПМСД №12 – 22 концентратори; ЦПМСД №14 – 20 концентраторів; ЦПМСД №16 – 15 концентраторів; ЦПМСД №18 — 31 концентратор; ЦПМСД №28 – 25 концентраторів. *** Найкращим захистом від COVID-19 та його важких форм є вакцинація. В Одесі можна щодня безкоштовно зробити щеплення від COVID-19 у центрах масової вакцинації, а також у робочі дні в кабінетах щеплень у всіх ЦПМСД. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
20:20 22.06.2026
17:38 22.06.2026
16:53 22.06.2026
16:45 22.06.2026
16:40 22.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |