ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Голова Одеської військадміністрації перевірив підготовку спецмедзакладу до прийому поранених
21:28 / 27.02.2022

ОДЕСА, 27 ЛЮТОГО 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Сергій Гриневецький перевірив одеську лікарню, перепрофільовану під прийом поранених, та її бомбосховище.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА.

В повідомленні облдержадміністрації сказано:

Сьогодні начальник Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відвідав Міську клінічну лікарня №10, яка визначена як опорна та готова приймати постраждалих у результаті бойових дій.

Як повідомив генеральний директор Денис Себов, під ці потреби спеціально переформатовано кардіологічне відділення, у якому нещодавно було завершено капітальний ремонт.

Паралельно збільшено потужності опікового та хірургічного відділень лікарні, які також можуть бути використані під ці потреби. Загалом Міська клінічна лікарня №10 зможе прийняти до 550 поранених.

Окрім цього Начальник Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький спільно з Одеським міським головою Геннадієм Трухановим перевірив стан готовності бомбосховища, яке розташоване під лікарнею.

«Одеса сьогодні абсолютно готова до прийняття поранених, у разі висадки десанту і бойових дій. Переконаний, що медики з поставленнями завданнями впораються, але ми будемо роботи все для того, щоб ці ліжка залишились вільними. Оглянув бомбосховище – все чітко і грамотно підготовлено. Приміщень достатньо для укриття пацієнтів та персоналу» – підсумував Сергій Гриневецький.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Міжнародний кінофестиваль «Чілдрен Кінофест» стартує 12 червня в Одесі
З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».

Останні новини:
18:06 13.05.2026
17:26 13.05.2026
17:11 13.05.2026
16:15 13.05.2026
16:08 13.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015