![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одеських тероборонівців та чиновників потренували в тактичній медицині
11:32 / 26.08.2022
ОДЕСА, 26 СЕРПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі пройшли навчання з навичок тактичної медицини за алгоритмом MARCH. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: Бійці добровольчого формування територіальної громади Одеської міської ради та співробітники одеської мерії пройшли навчання з навичок тактичної медицини, у рамках якого вчилися надавати допомогу за алгоритмом MARCH протоколу ТССC. Алгоритм MARCH — це конкретний порядок дій, які повинні проводитися у разі виявлення людини з пораненнями. Навчання розраховано на формування і вдосконалення практичних навичок. За словами інструктора, використання саме цього алгоритму дозволило на 80% підняти рівень виживання поранених українських бійців, які сьогодні чинять опір російському агресору. «Будь-яка людина має мати базові навички надання першої медичної допомоги. Навіть у мирний час трапляються надзвичайні ситуації, а зараз, в умовах воєнного стану, це надзвичайно актуально. Впевнений, що такий курс має пройти кожен дорослий. Дай Бог ці знання не знадобляться, але це — наша безпека, і це може врятувати життя», — сказав в.о. заступника Одеського міського голови Олег Бриндак. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
21:54 14.07.2026
20:01 14.07.2026
18:53 14.07.2026
18:03 14.07.2026
17:55 14.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |